IX edycja programu Działaj Lokalnie

28 kwietnia 2015

Do 3 czerwca 2015 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach IX edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W tegorocznej edycji Programu "Działaj Lokalnie" wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Maksymalna kwota dotacji - 6 tys. zł.

Program adresowany jest do:

1. organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,
  2. grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub jedna z następujących instytucji publicznych: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, dom kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej, jednostka samorządu terytorialnego, Lokalna Grupa Działania,
  3. grupy nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL. Mających siedzibę na terenie powiatu leżajskiego oraz przeworskiego.

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: do 3 czerwca 2015 r., do godziny 23.59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wyłącznie za pomocą GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl

KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy do jego wcześniejszego skonsultowania drogą mailową.

CZAS TRWANIA PROJEKTÓW: minimum 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipiec 2015 r. - 31 grudzień 2015 r.

SPOTKANIA INFORMACYJNE: Wkrótce na stronie internetowej podane zostaną konkretne terminy oraz miejsca

Przed rozpoczęciem pracy nad wnioskiem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu oraz dołączonymi do niego najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pobierz dokumentację konkursową:

1. Regulamin