DZIAŁAJ LOKALNIE VIII – OGŁASZAMY KOLEJNY KONKURS GRANTOWY

22 kwietnia 2014

Do 2 czerwca 2014 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o dotacje w ramach VIII edycji programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W tegorocznej edycji Programu "Działaj Lokalnie" wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Maksymalna kwota dotacji - 6 tys. zł.

Program adresowany jest do:
• organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,
• grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub jedna z następujących instytucji publicznych: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, dom kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej, jednostka samorządu terytorialnego, Lokalna Grupa Działania.
• grupy nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL.

Mających siedzibę na terenie powiatu leżajskiego, łańcuckiego, przeworskiego lub niżańskiego.

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 22 kwietnia do 2 czerwca 2014 r., do godziny 23.59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wyłącznie za pomocą GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl

KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy do jego wcześniejszego skonsultowania drogą mailową

CZAS TRWANIA PROJEKTÓW: minimum 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipiec 2014 r. - 28 luty 2015 r.

SPOTKANIA INFORMACYJNE: wkrótce na stronie internetowej podane zostaną konkretne terminy oraz miejsca

Przed rozpoczęciem pracy nad wnioskiem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu oraz dołączonymi do niego najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pobierz dokumentację konkursową:
Karta oceny formalnej